66906334 (021)

تاریخچه آموزشگاه موسیقی شباهنگ

آموزشگاه موسیقی شباهنگ با ابداع روش های خلاقانه به حفظ واشاعه موسیقی و فراگیری آن اقدام کرده است و از شروع فعالیت خود سعی کرده تا نگرشی فراتر از فعالیت های مرسوم سایر آموزشگاه های موسیقی ایران به مبحث آموزش موسیقی داشته باشد. تمامی اساتید آموزشگاه موسیقی شباهنگ از دانش آموختگان رشته موسیقی در سطح دانشگاهی و از اساتید دانشگاه های موسیقی هستند.

آموزشگاه موسیقی شباهنگ از سال 1366 فعالیت رسمی خود را در حوزه آموزش موسیقی اغاز کرده است .

آموزشگاه موسیقی شباهنگ


آموزش ساز به صورت حرفه ای

آموزش کلیه ساز های ایرانی و جهانی که شامل انواع ساز های بادی ,کوبه ای, کلاویه ای و زهی می شود در آموزشگاه موسیقی شباهنگ برگزار می شود. علاوه بر آن کلیه ساز هایی که در دسته بندی ذکر شده بالا جای می گیرند از مبتدی تا حرفه ای و تخصصی در آموزشگاه موسیقی شباهنگ تدریس می شود.

آموزشگاه موسیقی شباهنگ


اساتید آموزشگاه

مدرسین موسیقی آموزشگاه شباهنگ همگی دارای حداقل 15 سال سابقه تدریس در حوزه موسیقی بوده وتحصیلات آکادمیک و تخصصی خود را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه های برتر ایران و جهان گذرانده اند.علاوه بر آن همگی دارای کارت صلاحیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.

آموزشگاه موسیقی شباهنگ

آموزشگاه موسیقی شباهنگ با سابقه و خوشنام در آموزش موسیقی

ارف کودکان

ارف کودکان یک روش تدریس موسیقی است که مبانی موسیقی را در ساده ترین و اصولی ترین شکل به هر کودکی با هر استعدادی آموزش می دهد
طوریکه ارتباطی صحیح بین کودک و دنیای موسیقی ایجاد می شود.